ЛАВРУСЬ Андрій Миколайович - директор центру

Народився 02 жовтня 1988 року в смт Олександрівка Кіровоградської області.

Освіта вища: З 2005 по 2010 роки навчався у Кіровоградському національному технічному  університеті, спеціальність «Системи управління і автоматики» та отримав диплом спеціаліста з відзнакою і здобув кваліфікацію інженера-системотехніка.

Трудова діяльність:

Вантажник цукру на ВАТ «2-й ім.Петровського» цукровому заводі

червень 2009 року

липень 2010 року

інженер-програміст на ВАТ «2-й ім. Петровського» цукровий завод

директор ТОВ «Добре молоко»

з липня 2013 року по серпень 2014 року

з лютого 2016 по даний час

Директор Кіровоградського обласного контактного центру

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах):

• Депутат Олександрівської районної ради VI скликання;
  • Помічник-консультант народного депутата України на громадських засадах VII скликання;
  • Помічник-консультант народного депутата України на громадських засадах VIIІ скликання;
  • Директор ГО «Центральноукраїнський антикорупційний офіс».

МАЗУРИК Леся Анатоліївна - заступник директора

Народилася 28 листопада 1982 року в с. Крива Балка Миколаївської області.

Освіта вища: Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, "Комп’ютерні системи та мережі", спеціаліст з "Комп’ютерних систем і мереж" (2007); Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, "Державне управління", магістр державного управління (2012).

Трудова діяльність:

оператор комп’ютерної техніки Вільшанської державної нотаріальної контори

2001-2003 р.

2003-2007р.

головний спеціаліст-програміст управління соціального захисту населення Вільшанської райдержадміністрації

головний спеціаліст юридичного відділу апарату Вільшанської райдержадміністрації

2007-2008 р.

2008-2014 р.

заступник начальника відділу з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів та ІТ-підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації

заступник директора Кіровоградського обласного контактного центру

2014 по теперішній час