Четвер, 23 березня 2017 14:53

Керівництво Управління ДВС надало відповіді на проблемні питання громадян щодо стягнення аліментів

23 березня у Кіровоградському обласному контактному центрі керівництвом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області відбулося консультування громадян з приводу виконання судових рішень про стягнення аліментів. Відповіді на проблемні питання кропивничан надавали начальник Управління ДВС Маріанна Касімова та заступник начальника Управління ДВС Юлія Секмедін.

У переважній більшості на «гарячу» лінію надходили дзвінки щодо отримання довідок за неотримання аліментів і стягнення заборгованості по аліментам. Варто відзначити, що з метою отримання консультації у обласний контактний центр телефонували як стягувані, так і боржники.

Упродовж години роботи фахівці надали кваліфіковані відповіді на запитання десятьох громадян. У більшості випадків консультування відбувалося одразу. Однак, деякі заявки були взяті під особистий контроль фахівців Управління ДВС. Після проведення необхідних уточнень відповіді на них будуть обов’язково надані громадянам у письмовій або телефонній формі.