П'ятниця, 08 червня 2018 15:25

В обласному контактному центрі громадяни отримували фахові консультації з питань змін до порядку надання житлових субсидій з травня 2018 року

В обласному контактному центрі відбулась "гаряча лінія" з питань змін до порядку надання житлових субсидій з травня 2018 року за участі начальника відділу соціальної допомоги, грошових виплат та компенсацій департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михальченко Олени Володимирівни. Протягом години консультації отримали 13 громадян.

Питання з якими звертались додзвонювачів під час "гарячої лінії" стосувались порядку звернення за призначенням житлової субсидії; призначення житлової субсидії на наступний період без  звернення; врахування доходів студентів денної форми навчання; призначення житлової субсидії на фактично проживаючих.