Субота, 25 серпня 2018 13:43

На "гарячій лінії" громадян консультували з питань переходу на цифрове мовлення

07 серпня 2018 рокув обласному контактному центрі відбулась "гаряча лінія" з питань  відключення від аналогового мовлення за участі представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Кіровоградській області Сергія Каракуліна. За годину надійшло 13 дзвінків з обласного центру, м. Олександрії, Знам'янського району, Маловисківського, Петрівського районів.

За словами Андрія Лавруся, директора обласного контактного центру: " З тих звернень, що надійшли до контактного центру, є звичайно, пенсіонери, які звертаються з питанням безкоштовного забезпеченням пільгових категорій громадян приставками Т2. Також звертаються з питаннями як підключити правильно тюнер та зоною покриття. Наші оператори надають фахову консультацію".

Сергій Каракулін пояснив, що цифровий формат мовлення суттєво поліпшить телевізійну картинку ще й збільшить кількість каналів. Аби дивитися улублені програми глядачу достатньо встановити приставку Т2 або підключити кабельне, супутникове чи інтернет телебачення. Також зауважив, що після відключення аналогового сигналу звільнилися додаткові частоти, їх задіють для радіомовлення та підвищать якість інтернету формату 3G і 4G. На вільні частоти зможуть зайти додаткові мовники, а телевізійний простір стане більш конкурентним.

Більш детальну інформацію дивіться у сюжеті "Акценти дня" телерадіокомпанії TTV.

Медіа