Середа, 29 серпня 2018 12:00

За успішну діяльність обласного контактного центру Андрія Лавруся нагороджено грамотою державної установи "Урядовий контактний центр"

Директора обласного контактного центру Андрія Лавруся нагороджено грамотою державної установи "Урядовий контактний центр" за високий професіоналізм, плідну працю та вагомий внесок у забезпечення діяльності Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади

Нагороду вручила Олена Антоненко, в.о. обов’язки директора державної установи "Урядовий контактний центр" під час Всеукраїнської наради-семінару «Стан і перспективи розвитку Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади», що відбулась у м. Запоріжжі 17 серпня 2018 року.