Четвер, 15 листопада 2018 18:48

Відбулася "гаряча лінія" голови облдержадміністрації

Сьогодні Сергій Кузьменко відповідав на телефонні звернення жителів Кіровоградщини. Протягом години на "гарячу лінію" керівника ОДА з проханням посприяти у вирішенні проблемних питань зателефонували шість заявників з міста Кропивницького, а також із Кіровоградського, Знам'янського та Добровеличківського районів. Тематика звернень – різнопланова.

Двоє заявників з обласного центру та з Кіровоградського району звернулися з проханням допомогти у вирішенні питань у житлово-комунальній сфері. Зокрема, мова йшла про необхідність ремонту під'їзду багатоквартирного будинку та про підключення до електромережі новобудови. Сергій Кузьменко наддав роз'яснення додзвонювачам стосовно шляхів вирішення та зателефонував керівникам територій і відповідальним особам, які в подальшому займатимуться вирішенням цих питань.
Кілька звернень стосувалися ремонту дороги місцевого значення у Знам'янському районі і відновлення автобусного сполучення між містом Кропивницький та селом Зелений Гай. Сергій Кузьменко дав відповідне доручення голові Знам'янської райдержадміністрації та повідомив, що з'ясує в профільному департаменті ОДА ситуацію стосовно можливості поновлення рейсового маршруту.
Заявник з Вільшанського району має намір отримати земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства. Голова облдержадміністрації зауважив, що не наділений повноваженнями надавати земельні ділянки, і порадив звертатися з цим питанням до органу місцевого самоврядування, у розпорядженні якого вільні землі, та написати відповідну заяву до районного відділу Держгеокадастру.
Ще одне звернення жительки Добровеличківського району стосувалося політичних питань і пропозицій, які керівник ОДА взяв до уваги.