П'ятниця, 17 березня 2017 14:56

Сергій Кузьменко вирішував питання жителів області в телефонному режимі

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відповідав на телефонні звернення жителів Кіровоградщини. На "гарячу лінію" очільника області зверталися переважно жителі Олександрії, також надходили дзвінки із Новоархангельського району та з міста Світловодська. Проблеми, посприяти у вирішенні яких просили додзвонювачі, є досить різноплановими – стосуються охорони здоров'я, комунальної сфери, земельних відносин, децентралізації, виплати заробітної плати, вирішення конфліктних ситуацій тощо.
Зокрема, жителька Олександрії, дитина якої хвора на цукровий діабет з важкою формою перебігу і має право на безкоштовне забезпечення витратними матеріалами до глюкометра, поцікавилася, чи отримає вона цього року необхідну допомогу. Сергій Кузьменко зауважив, що проконсультується з фахівцями і дасть відповідні доручення стосовно вирішення проблеми. Допомоги з лікування попросила ще одна жителька міста Олександрії пенсійного віку, яка скаржилася на важкий стан і відсутність коштів на ліки. Голова облдержадміністрації зазначив, що посприяє організації обстеження хворої жінки лікарем, а потім спробує допомогти із забезпеченням необхідним лікуванням.
Учасник АТО з Олександрії поскаржився, що вже близько року минуло від початку оформлення у власність земельної ділянки, але державного акту на право власності ще не отримав. Очільник області зазначив, що після з'ясування проблеми в Головному управлінні Держгеокадастру області, заявника поінформують, коли він зможе отримати свій акт.
Ще кілька жителів Олександрії попросили голову облдержадміністрації посприяти у вирішенні питань уведення в експлуатацію проблемного житлового будинку в місті, а також у встановленні дорожнього знаку з обмеження швидкості руху автомобілів на одній із доріг. Заявниця із Світловодська звернулася із проблемою невиплати зарплати на підприємстві, де вона працює, а додзвонювачка з Новоархангельського району – з питань децентралізації та вирішення конфліктної ситуації в районі.
За результатами "гарячої лінії" Сергій Кузьменко дасть відповідні доручення стосовно вирішення проблемних питань заявників.