Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/http/site/libraries/cms/module/helper.php on line 451
П'ятниця, 17 березня 2017 14:56

Сергій Кузьменко вирішував питання жителів області в телефонному режимі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відповідав на телефонні звернення жителів Кіровоградщини. На "гарячу лінію" очільника області зверталися переважно жителі Олександрії, також надходили дзвінки із Новоархангельського району та з міста Світловодська. Проблеми, посприяти у вирішенні яких просили додзвонювачі, є досить різноплановими – стосуються охорони здоров'я, комунальної сфери, земельних відносин, децентралізації, виплати заробітної плати, вирішення конфліктних ситуацій тощо.
Зокрема, жителька Олександрії, дитина якої хвора на цукровий діабет з важкою формою перебігу і має право на безкоштовне забезпечення витратними матеріалами до глюкометра, поцікавилася, чи отримає вона цього року необхідну допомогу. Сергій Кузьменко зауважив, що проконсультується з фахівцями і дасть відповідні доручення стосовно вирішення проблеми. Допомоги з лікування попросила ще одна жителька міста Олександрії пенсійного віку, яка скаржилася на важкий стан і відсутність коштів на ліки. Голова облдержадміністрації зазначив, що посприяє організації обстеження хворої жінки лікарем, а потім спробує допомогти із забезпеченням необхідним лікуванням.
Учасник АТО з Олександрії поскаржився, що вже близько року минуло від початку оформлення у власність земельної ділянки, але державного акту на право власності ще не отримав. Очільник області зазначив, що після з'ясування проблеми в Головному управлінні Держгеокадастру області, заявника поінформують, коли він зможе отримати свій акт.
Ще кілька жителів Олександрії попросили голову облдержадміністрації посприяти у вирішенні питань уведення в експлуатацію проблемного житлового будинку в місті, а також у встановленні дорожнього знаку з обмеження швидкості руху автомобілів на одній із доріг. Заявниця із Світловодська звернулася із проблемою невиплати зарплати на підприємстві, де вона працює, а додзвонювачка з Новоархангельського району – з питань децентралізації та вирішення конфліктної ситуації в районі.
За результатами "гарячої лінії" Сергій Кузьменко дасть відповідні доручення стосовно вирішення проблемних питань заявників.

Прочитано 628 разів

Please publish modules in offcanvas position.