Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/http/site/libraries/cms/module/helper.php on line 451
Понеділок, 04 лютого 2019 14:37

У 2018 році на "гарячу лінію" голови облдержадміністрації надійшло понад 22 тисячі звернень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли на "гарячу лінію" голови облдержадміністрації минулого року , на щотижневій апаратній нараді в ОДА поінформував директор обласного контактного центру Андрій Лаврусь.

За інформацією посадовця, у 2018 році на "гарячу лінію" надійшло 22295 звернень. Порівнянно з аналогічним періодом 2017 року, кількість звернень збільшилась на 5632 (16663) або на 25%.
У тематичній структурі звернень домінували питання надання довідкової інформації та консультацій операторами "гарячої лінії", а також сфер комунального господарства, соціального захисту, транспорту й зв’язку.
Андрій Лаврусь повідомив, що першу позицію займають питання надання довідкової та консультативної допомоги операторами "гарячої лінії". Так, протягом 2018 року на звернення громадян операторами було надано 8915 консультацій (40%).
 
Другу позицію посідає сфера житлово-комунального господарства 5618 звернень або 25%. Звернення стосувалися забезпечення водопостачанням (969); санітарного стану, благоустрою населених пунктів та прибудинкових територій (940 звернень); теплопостачання (907); електропостачання населених пунктів, будинків (621); будівництва та ремонту доріг, вулиць (351); експлуатації та ремонту житла (366).
Найчастіше порушувались питання сфери комунального господарства жителями міст Кропивницький, Знам’янка, Олександрія та Світловодськ та Вільшанського, Кіровоградського і Новгородківського районів.
 
Третю позицію займає сфера соціального захисту – 2694 звернення або 12%. Значна кількість звернень була пов’язана з отриманням житлових субсидій (1125), призначенням та виплатою соцільних допомог (728), призначення та перегляду розміру пенсій (367).
Найчастіше порушувались питання соціального захисту жителями Благовіщенського, Бобринецького, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Долинського, Компаніївського, Маловисківського, Новоархангельського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Олександрівського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського та Устинівського районів.
 
Четверту позицію займає сфера транспорту й зв’язку – 1579 звернень або 7%. Переважали скарги на неякісне надання послуг телефонного зв’яку, радіо-, телемережі (583) та надання поштових послуг (204). Водночас надходили скарги щодо роботи пасажирського транспорту (558) та пільгового перевезення пасажирів (157).
За інформацією Андрія Лавруся, протягом 2018 року контактним центром прийнято 206 звернень від військовослужбовців та членів їх сімей, з якихзадоволено 90. Питання, з якими звертались військовослужбовці стосувались переважно виділення земельних ділянок, надання в оренду – 66, інші питання стосувалися житлово-комунальної сфери, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей, охорони.
 
Особлива увага фахівців контактного центру, за словами посадовця, приділяється проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з актуальних питань у різних сферах. Це переважно питання перерахунку пенсій, надання медичних послуг, а також консультації з питань надання населенню субсидій. У 2018 році проведено таких 9 "гарячих ліній" за участі голови облдержадміністрації та керівників і фахівців структурних підрозділів облдержадміністрації, під час яких громадяни отримали 77 фахових консультацій.
 
 
 
Прочитано 564 разів

Please publish modules in offcanvas position.