Вівторок, 26 лютого 2019 15:26

Сергій Кузьменко приймав дзвінки на телефонній "Гарячій лінії"

Упродовж години чергування голови облдержадміністрації на "Гарячій лінії" зателефонували десятеро жителів області. Тематика їх звернень стосувались різноманітних сфер, у тому числі медицини, освіти та найбільше - житлово-комунальної. Переважна більшість додзвонювачів була з обласного центру.
Так, мешканець Кропивницького звернувся із проханням вирішити питання з доукомплектованістю міської поліклініки №4 лікарем-урологом.
Жінка, інвалід І групи, з Кропивницького звернулася за матеріальною допомогою на лікування.
Мешканка Старої Балашівки, що у Кропивницькому, нарікала на завантаженість громадського транспорту в ранковий час. На її переконання, додатковий автобус чи маршрутне таксі має вирішити транспортну проблему мікрорайону.
Чимало порушених проблем стосувалось житлового господарства. Один із абонентів "гарячої лінії " повідомив, що з 21 лютого у будинку по вулиці Андріївській у Кропивницькому перестав працювати ліфт. Про проблему з оформленням в обласному центрі земельної ділянки під будинком розповів голова ЖБК "Політ".
Із Світловодська зателефонував чоловік з проханням провести ремонт в одному з під’їздів будинку по вулиці Чайковського та освітлення прибудинкової території.
З проханням відремонтувати відрізок автодороги Тальне-Кам'янече-Нерубайка-Перегонівка-Голованівськ до Сергія Кузьменка звернувся мешканець села Перегонівка. За словами голови облдержадміністрації, нинішнього року влада має чіткі плани щодо розбудови дорожньої інфраструктури на Кіровоградщині. Цього року на ремонт доріг державного значення область отримає близько 1 мільярд гривень. У Дорожньому Фонді закладено майже 500 млн. грн. на місцеві дороги, що розподілено між територіями. Сергій Кузьменко пояснив, що пріоритетність об’єктів, де проводитиметься ремонт, обиратиме місцева влада.
Жителька села Озера Світловодського району цікавилась перспективами проведення ремонту в сільській школі. Голова облдержадміністрації поінформував, що нинішнього року у закладі заплановані відповідні роботи, на що будуть спрямовані кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
У розмові з абонентами телефонної "Гарячої лінії" голова ОДА запевнив, що кожне звернення буде опрацьовано профільним департаментом ОДА та місцевими органами влади.
За матеріалами сайту Кіровоградської облдержадміністрації: http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2019/26021902.html