За тиждень на "гарячу лінію" Марії Чорної звернулося пів тисячі жителів Кіровоградщини

Протягом цього тижня на «гарячі лінію» голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної надійшло 487 звернень від жителів області.

Серед питань, з якими зверталися мешканці Кіровоградщині – питання відкриття ринку землі та вакцинації.

Також на «гарячу лінію» надійшло кількадесят дзвінків щодо надзвичайної ситуації. Півсотні дзвінків отримали з питань сфери житлово-комунального господарства.

Крім цього, жителі області зверталися з питань транспорту, соціального захисту, діяльності органів місцевого самоврядування, праці та заробітної плати, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації.