Державна установа Кіровоградський регіональний контактний центр

"Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації

0800500238

За тиждень на "гарячу лінію" Марії Чорної звернулося 270 жителів Кіровоградщини

Протягом цього тижня на «гарячі лінію» голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної надійшло 270 звернень від жителів області.
Серед питань, з якими зверталися мешканці Кіровоградщини - питання відкриття ринку землі, вакцинації населення та сфери ЖКГ.
Фахівці «гарячої лінії» консультували жителів щодо функціонування центрів масової вакцинації. Також жителі Кропивницького прохали записати на щеплення вакциною Moderna.
Понад 15 скарг надійшло від жителів міста Кропивницького стосовно ліквідації поривів мереж водопостачання, низького тиску у мережах водопостачання. Значна кількість звернень, у тому числі й колективних надійшла від жителів Новоукраїнського та Голованівського районів з проханням не закривати поштові відділення у 6 населених пунктах, оскільки жителі сіл будуть позбавлені можливості отримувати пенсію, передплачені видання, посилки, а також не зможуть сплатити за комунальні послуги.
Серед звернень, зареєстрованих на «гарячій лінії» - питання соціального захисту та пенсійного забезпечення, діяльності органів виконавчої влади, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації та інші.