За тиждень на "гарячу лінію" Марії Чорної звернулося 346 громадян

Протягом цього тижня на «гарячі лінію» голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної надійшло 346 звернень від жителів області.

Найчастіше жителі області зверталися щодо питань сфери ЖКГ. 17 скарг надійшло від жителів міста Світловодська щодо відключення з 26 серпня 2021 року електропостачання у гуртожитках. Крім цього, фахівці "гарячої лінії" впродовж тижня надавали консультації та контактну інформацію щодо функціонування центрів масової вакцинації.

Серед звернень, зареєстрованих на «гарячій лінії» - питання соціального захисту та пенсійного забезпечення, охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, діяльності органів місцевого самоврядування, житлової політики, питання розшуку громадян та екології і природних ресурсів.