За тиждень на "гарячу лінію" Марії Чорної звернулося 612 громадян

Протягом цього тижня на «гарячі лінію» голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної надійшло 612 звернень від жителів області.

Найчастіше жителі області зверталися щодо питань сфери ЖКГ. Понад 60 звернень надійшло від жителів міст Кропивницького, Олександрії та Світловодська з проханням увімкнути централізоване теплопостачання в дитячих садках та житлових будинках громадян.

Понад 30 звернень стосувались відновлення водопостачання, поривів на мережах водопостачання, низького тиску води по місту Кропивницькому.
Крім цього, фахівці "гарячої лінії" впродовж тижня надавали консультації та контактну інформацію щодо функціонування центрів масової вакцинації. Також громадяни звертались стосовно запису на вакцинацію та внесення до медичної бази даних про щеплення.

Серед звернень, зареєстрованих на «гарячій лінії» - питання соціального захисту та пенсійного забезпечення, охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, діяльності органів місцевого самоврядування, житлової політики, питання розшуку громадян та екології і природних ресурсів.