Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук приймав дзвінки на "гарячій лінії"

Сьогодні, 5 листопада заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук чергував на "гарячій лінії" голови облдержадміністрації Марії Чорної. Зокрема, надійшло звернення від жительки обласного центру з колективним проханням випустити повітря з системи опалення за адресою вулиця Є. Маланюка, 9. Крім цього мешканець Голованівського району прохав надати роз’яснення щодо наявності в проекті ремонту дороги Т 02-07 "Джулинка – Гайворон – Благовіщенське" встановлення бордюрів. Серед інших звернень – прохання вирішити питання із запуском опалення в Світловодську для багатоквартирних будинків. Усі розглянуті питання будуть опрацьовані керівниками відповідних структурних підрозділів, після чого громадяни отримають юридично обґрунтовану відповідь.