Державна установа Кіровоградський регіональний контактний центр

"Гаряча лінія" голови обласної державної адміністрації

0800500238

На "гарячу лінію" Марії Чорної за тиждень надійшло більше 400 звернень жителів Кіровоградщини

Більшість питань, які порушувалися мешканцями області, стосувалися комунального господарства, а також питань щодо інформування та консультування.
Зокрема, понад 70 звернень надійшло від жителів міст Кропивницького, та Світловодська з проханням увімкнути централізоване теплопостачання в житлових будинках громадян. Ще 20 звернень стосувались поривів на мережах водопостачання та прочищення каналізаційних мереж.
Активно порушувались питання щодо внесення до медичної бази інформації про щеплення у Кропивницькому. Також надійшло звернення щодо госпіталізації хворої на коронавірусну інфекцію. Протягом дня питання вирішили.
Також надійшло колективне звернення від батьків, діти, яких навчаються в Богданівській ЗОШ № 1, №2 (Кропивницький район) розпочати опалювальний сезон в даних закладах та відновити навчальний процес.
Крім вказаних звернень, жителі області порушували питання транспорту та зв’язку, діяльності органів місцевого самоврядування, а також соціального захисту та пенсійного забезпечення, праці та заробітної плати.