На "гарячу лінію" Марії Чорної за тиждень надійшло більше 400 звернень жителів Кіровоградщини

Більшість питань, які порушувалися мешканцями області, стосувалися комунального господарства, а також питань щодо інформування та консультування.
Зокрема, понад 70 звернень надійшло від жителів міст Кропивницького, та Світловодська з проханням увімкнути централізоване теплопостачання в житлових будинках громадян. Ще 20 звернень стосувались поривів на мережах водопостачання та прочищення каналізаційних мереж.
Активно порушувались питання щодо внесення до медичної бази інформації про щеплення у Кропивницькому. Також надійшло звернення щодо госпіталізації хворої на коронавірусну інфекцію. Протягом дня питання вирішили.
Також надійшло колективне звернення від батьків, діти, яких навчаються в Богданівській ЗОШ № 1, №2 (Кропивницький район) розпочати опалювальний сезон в даних закладах та відновити навчальний процес.
Крім вказаних звернень, жителі області порушували питання транспорту та зв’язку, діяльності органів місцевого самоврядування, а також соціального захисту та пенсійного забезпечення, праці та заробітної плати.